Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletiniz mi tıkandı? Hiç telaşa kapılmayın. Firmamız Emir Sıhhi Tesisat’ı arayın, size en kısa sürede ulaşarak sorununuzu ortadan kaldıracağız.

Firmamız öncelikle robot cihazlarla etrafı kirletmeden kısa süre içinde tıkanıklığı açar ardından tuvaletinizi tıkayan nesneleri kameralı cihazlar ile görüntüleyerek pimaş giderinde tuvaletinizi tıkayan farklı bir sebep var ise bunu size kamera ekranında gösterir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma işlemi Ne Kadar Sürer?

Tesisat ve yapının fiziksel özellikleri fark etmeden tuvalet tıkanıklığı açma işlemi ortalama olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Ancak bizimle iletişime geçmeden önce sert cisimlerle veya içeriğinde ne olduğu bile bilinmeyen olur olmadık kimyasallarla gideri kendi başına açmaya çalışan müşterilerimiz borulara zarar verebilmekte, bu tip boruların da hasar gördüğü durumlarda işlem daha uzun sürebilmektedir. Firmamız tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimizden yararlanmadan önce gideri kendi başınıza açmaya çalışmamanızı önermektedir. Acemice uygulamalar giderin açılmasını sağlamadığı gibi, daha büyük hasar oluşmasına ve dolayısıyla tamir için daha fazla masraf yapmanız yol açabilir.